Zarabiaj na blogowaniu! - FAKE

W internecie jest wiele blogów opisujących jak w łatwy sposób można zarobić na blogowaniu. Niestety nikt z autorów tych stron nie podaje swoich przybliżonych zysków generowanych przez prowadzonego bloga. Dlaczego? Ponieważ ich strony nie zarabiają! Nie da się zarobić na blogu czy stronie internetowej! Nie znam wśród moich znajomych, osób, które mogłyby powiedzieć że ich strona internetowa generuje jakiś zysk - przy sporych statystykach ok. 60 tyś. UU miesięcznie. Śmieszą mnie blogi o tematyce zarabiania w internecie, ponieważ same te strony nie zarabiają! Ich autorzy opisują ile można zyskać, jakie reklamy wyświetlać, jakiego partnera wybrać itd. nie mając o tym pojęcia! 99% stron opisujących zarabianie na stronach internetowych nie generuje zysku. A ich autorzy, zainspirowani przeczytanym kilka godzin wcześniej artykułem o zarabianiu na blogu, postanowili sami założyć stronę o zarabianiu w internecie. Łudząc się, że to co przeczytali, sprawdzi się w ich przypadku. Niestety tak samo jak inni autorzy, rozczarują się po kilku miesiącach brakiem jakiegokolwiek zysku, ba.. brakiem ruchu na stronie.
Za klik w reklamę reklamodawcy płacą od kilku do kilkunastu groszy.
Nie wspomnę o tym, że większość firmy oferujących zarobek w internecie nie potrafi udzielić podstawowych informacji na temat np. rozliczania się z US.
Podsumowując, jeśli masz bloga i chcesz na nim zarobić np. poprzez wyświetlanie reklam, to wiedz, że jest to gra nie warta świeczki.

Do dyskusji zapraszam w komentarzach.

17 komentarzy:

Prześlij komentarz