Reflinki - jak zarabiac?

W poniższym poście będę pisał o reflinkach w odniesieniu do serwisu PortMMO.

Reflink jest to link do gry.
Jeśli zarejestrujecie się w grze z reflinku, który podesłał Wam np. znajomy, to otrzyma on określoną prowizję.
Prowizje otrzymywane od jednego zarejestrowanego użytkownika są różne, wahają się w granicach 0,50 - 7,50 zł.

Rejestracje w grach są darmowe! Wy nic nie tracicie - zyskuje tylko osoba która podesłała Wam reflinki.

W gry z reflinku mogą rejestrować się Wasi czytelnicy, znajomi, widzowie itd. Dlatego aby dołączyć do serwisu PortMMO należy posiadać popularnego np. bloga, fanpage lub kanał na youtube.

Nie znam dokładnych standardów jakie trzeba spełnić aby móc dołączyć do PortMMO. W moim przypadku wystarczyło podanie mojego bloga oraz grup na facebooku.

Po zarejestrowaniu się w serwisie otrzymujemy własną pulę reflinków - które możemy udostępnić na fanpage czy blogu. Najlepiej jest wybierać reflinki do gier w których prowizje za rejestrację są największe. Reflinki oferowane w serwisie PortMMO dostępne są w formie graficznej oraz adresu URL.

Minimalna możliwa kwota, którą można wypłacić z serwisu musi przekraczać 100 PLN.

Nie można samemu rejestrować się w gry z własnych reflinków. Nie można również prosić innych o rejestrację. Lepiej jest napisać 'Polecam grę', 'Zachęcam do zagrania w grę' itp.

W większości gier - do rejestracji wymagane jest tylko podanie: nicku, daty urodzenia oraz maila. Maila należy podać prawdziwego, ponieważ zostaje wysłany link weryfikacyjny. Można również skorzystać z maila na 10 minut.

Do dyskusji zapraszam w komentarzach.

9 komentarzy:

Prześlij komentarz